Kluk v přítmí

Jak hrát?

Hru si můžete klidně rozložit do více dní – není potřeba projít všechna stanoviště v jediný den. Doporučená doba pro průchod hrou je 8:00 – 22:00, hra je průchozí 24 hodin denně. Při hry se chovejte maximálně nenápadně, obzvlášť v blízkosti stanovišť. Lidé nám snadno můžou poškodit stanoviště!!!

Pro koho je hra určena?

Hra je určena nejen pro rodiny, ale i pro týmy z řad dětí. Její cesta je bezpečná, stanoviště nejsou spojená přímo s rizikem úrazu a je průjezdná i kočárkem. Hrát můžou všichni, mladším hráčům je doporučeno se zúčastnit v doprovodu někoho staršího. Je vhodná jak pro jednotlivce, tak pro kluby, týmy, party kamarádů, rodiče s dětmi nebo oddílové družiny. Hru Kluk v přítmí doporučujeme všem, které láká odhalování tajemství, záhad, luštění šifer, adrenalin a umí hrát férově.

Co si vzít s sebou a jak se připravit?

Doporučené vybavení: dobrá baterka pro průchod v noci, šifrovací klíč na morseovku, KPZ – krabička poslední záchrany, buzola nebo chytrý telefon s kompasem, zápisník, tužka, sportovní oblečení, GPS či chytrý telefon s internetem a mapami je vhodná pomůcka ne však nutná.

Užitečné odkazy:
http://www.svetabeced.cz/ostatni/morseovka/
http://www.cmoudik.cz/foto/index.php/2017/T-bor-2017-v-sledky-a-bodovac-karty/Ifry/Sifry-napovedy-Podlesi-2017_0004
https://www.wikihow.cz/Jak-pracovat-s-buzolou
Pravidla